• Máte otázku ?
    0905 189 659
  • Už iba --€ na dopravu zadarmo

O nás

Volám sa Katka Jávorcsíková a vždy som mala rada prírodu, prírodné produkty. Podľa vlastnej skúsenosti viem, že stará ľudová múdrosť:

“Na každú chorobu vyrástla bylinka“ platí aj dnes. Venujem sa fytoterapii a zaujíma ma aj apiterapia. Je dôležité, aby sme sa starali o seba, o svoje zdravie a veľmi dôležitá je aj prevencia, pohyb ako aj strava.

Mojím poslaním je, priblížiť cez bylinky, čajíky a medíky život plný energie, radosti a zdravia. Som rada, že Vám môžem predstaviť a ponúknuť produkty Herbatea Manufaktúra, ktoré sa vyrábajú v rodinnej firme v Maďarsku, kde receptúra čajových zmesí a pochutín s medom má dlhoročnú tradíciu. Bylinky a medy pochádzajú z Karpatskej kotliny, kde jednotlivé suroviny sú zbierané z najlepších lokalít.

Výrobky sú spracované ručne, bez konzervačných látok a zvýrazňovačov chutí, bez aróm a sú balené do uzamykateľných obalov. Neváhajte a ochutnajte naše kvalitné bylinkové, medzinárodné a obľúbené čaje a jedinečné pochutiny s medom. Čaje a pochutiny s medom sú vhodné aj ako darčeky.